Previous
Next
Previous
Next

Meble dla kotów

Ręcznie wykonywane

Ekskluzywne meble dla kotów

Najwyższej jakości produkty wykonywane z pasją 

Żwirek dla kota - jak wybrać?

Wybór żwirku dla kota, wydaje się na pozór sprawą wyjątkowo prostą.
Dobry żwirek to ten, który działa. Ma za zadanie wchłaniać oddawane przez kota odchody. To jest sprawa oczywista, ale czy taka jest faktycznie?
Na rynku istnieje coraz większy wybór żwirków i każdy jest najlepszy – jak twierdzą jego producenci.
Dobry żwirek musi zostać przede wszystkim zaakceptowany przez jego głównego użytkownika!
Koty są zwierzętami, które niezwykle starannie dbają o czystość, więc do „tych” spraw również przykładają nie małą wagę. Zaakceptowany żwirek musi jednak spełniać swoje podstawowe zadania. Powinien pochłaniać wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy. Skuteczność żwirku można ocenić po tym jak dobrze poradzi on sobie z tym zadaniem. Dobry żwirek spowoduje, że zapomnisz o kuwecie w pomieszczeniu.

Żwirek dla kota - TopCats.pl

Czego oczekujesz od żwirku?

Czy od żwirku dla kota można oczekiwać czegoś więcej? Otóż można!
Wyobraź sobie żwirek, który ma dobroczynny wpływ na łapki Twojego kota. Jego struktura jest tak delikatna, że najdelikatniejsze łapki nie ulegają uszkodzeniu, a te już uszkodzone szybciej się goją.
Koty lubią kopać, zakopywać, drapać i bawić się żwirkiem. Ten o ostrych krawędziach, może spowodować mikro uszkodzenie opuszka, a w konsekwencji zakażenie.
Podobne zagrożenie niesie ze sobą żwirek, który pod wpływem użytkowania, przechowywania czy transportowania ulega rozkruszeniu. Drobinki w postaci pyłu bez problemu dostają się do górnych dróg oddechowych zwierzęcia powodując problemy płucne, alergie i nieżyt. Istotne jest, aby żwirek nie pylił, dzięki czemu jego użytkowanie staje się bezpieczniejsze.
Kochamy nasze koty, ale nie lubimy sprzątać wszędobylskiego żwirku. Szczególnie właściciele ras długowłosych wiedzą o czym mowa…
Dla czego nie wybrać żwirku, który radzi sobie i z tym problemem?

Żwirek dla kota Leo
Najlepszy żwirek dla kota - Leo

Oszczedność czasu i pieniędzy

Żwirek, który nie czepia się kocich łapek, a tym samy zostaje w kuwecie oszczędza nam czas związany ze sprzątaniem, niweluje rozprzestrzenianie się nieczystości, eliminuje konieczność posiadania maty lub wycieraczki pod kuwetę. Jednym słowem oszczędza czas i pieniądze.
Czy żwirek dla kota może coś zaoferować coś jeszcze?
Oczywiście, że tak! Innowacyjny żwirek łączy wszystkie wymienione cechy i dodaje do nich jeszcze jedną, unikatową. Żwirek Leo jest rozpuszczalny w wodzie.
Po zakończeniu swojej misji, może on wylądować bezpiecznie w toalecie. W przeciwieństwie do żwirków roślinnych wykonanych z włókien drzewnych, Leo ulega całkowitemu rozpuszczeniu. Nie zagraża on kanalizacji ani zmniejszeniu przepływu, wbrew obawom niektórych. Nie namawiamy to do utylizacji żwirku tą metodą, a jedynie uświadamiamy o takiej możliwości.  Czy tak spektakularna zaleta kończy listę? Otóż nie

Żwirek dla kotów - Leo

Naturalne jest najlepsze

Niezwykle ważną cechą żwirku Leo jest jego skład! Do jego produkcji wykorzystano unikatowe właściwości soi, skrobi kukurydzianej oraz grochu.
Nie dodano do jego produkcji żadnych fosforanów, sztucznych barwników czy konserwantów. Produkt wywodzi się w 100% z natury dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla Ciebie i Twojego przyjaciela. Nawet przypadkowe spożycie nie stanowi zagrożenia.

Czy te wszystkie cechy można podsumować jednym słowem?

Tak – LEO!

Handmade

Ręcznie wykonywane dodatki

Uchwyty meblowe wykonane tak jak chcesz. Drewniane, ręcznie wykonane.

Podaruj swojemu przyjacielowi niepowtarzalny prezent.

Idealnej wielkości domek dla kota, który może być również szafką nocną!

Najnowsze z Instagrama

Najnowsze z bloga

cat, close up, animal

Jak słyszą koty?

Jak słyszą koty, czyli które dźwięki działają na nie piorunująco? Z pewnością każdy z nas wie, iż koty mają niebywale dobry słuch. Jest to przede

Czytaj dalej »

Specialny rabat

*Oferta limitowana

Zapisz się i odbierz 5% zniżki na pierwsze zakupy

Shopping Cart
Przewiń do góry