white, cat, she-cat

Jak zagospodarować przestrzeń w domu swojemu kociakowi?

Komoda dla kota TopCats

Posiadanie kota jest niezwykle dużą przyjemnością. Chętnie się przytuli, gdy masz gorsze dni, pocieszy, kiedy tego potrzebujesz. Wygląda cudownie na miękkim posłaniu, jest przyjacielem dla dzieci i jednym z członków rodziny. Chcąc stworzyć mu idealne warunki, w których to mógłby czuć się cudownie, z pewnością warto przemyśleć kwestię zagospodarowania przestrzeni w domu tak, aby czuł się w niej dobrze. Jakie więc meble dla kota będą idealnymi? Jaki drapak okaże się być tym doskonałym?

Oryginalne meble dla kota

Twój kot może zyskać niezwykle praktyczną i funkcjonalną, a jednocześnie niebywale piękną przestrzeń, która doskonale wkomponuje się w wystrój domu, a przy tym zapewni kociakowi maksimum przyjemności i wygody. Na jakie więc meble warto postawić?

Dla przestrzeni nowoczesnych, w których liczy się minimalizm, ale przy tym i najwyższa jakość produktu, bardzo ciekawą propozycją będzie domek dla kota wykonany z płyty laminowanej w trzech kolorach, z zastosowaniem drzwiczek z MDF, które są lakierowane w białym półmacie. I oczywiście kluczową rolę odgrywa tutaj wypełnienie, a więc miękkie, puszyste, białe futerko. Czy można więc chcieć czegoś więcej dla swojego pupila?

Dla przestrzeni w stylu glamour, rewelacyjnym rozwiązaniem może okazać się komoda dla kota, ręcznie robiona, stanowiąca rodzaj legowiska dla zwierzaka. Mebel taki jest niezwykle elegancki w swoim wykonaniu, niebywale wygodny w użytkowaniu, łatwy w utrzymaniu czystości, a przy tym jakże piękny, pasujący do każdej ponadczasowej przestrzeni.

Tak naprawdę pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni dla kota jest bardzo dużo i z pewnością każdy jest w stanie znaleźć coś idealnego i dla wystroju domu i dla przyjemności zapewnionej zwierzakowi. Czy więc i Ty wiesz już, jaki mebel okaże się doskonały w Waszym domu?

Dlaczego koty kochają drapaki?

Drapak, jak sama nazwa mówi służy do drapania, ale dlaczego właśnie tego koty potrzebują? Bowiem w ten sposób mogą one usuwać martwe części pazurów z przednich łap, a ponadto znaczyć w taki sposób teren, poprzez pozostawianie w ten sposób kocich feromonów. Drapanie to także kocia gimnastyka, jaka jest zwierzętom tym bardzo potrzebna. To także zaspokajanie naturalnej potrzeby drapania, jaka nie zawsze jest możliwa w warunkach domowych. Na rynku dostępne są różnorodne drapaki do wyboru, które można dopasować i do wystroju wnętrza i do potrzeb kociaka. Może więc piękne, małe, drewniane drapaki, a może zwykłe, proste w swoim wykonaniu drapaki kartonowe? Wybór produktów w tej kategorii jest naprawdę ogromny,

Aby kot miał zapewnione odpowiednie warunki w czterech ścianach, należy zadbać o kilka niezbędnych akcesoriów, dzięki którym ta przestrzeń zostanie odpowiednio do niego przystosowana. Należy wziąć więc pod uwagę kuwetę, żwirek dla kota, a do tego właśnie drapak i ewentualnie odpowiednie meble. Czy to tak wiele? Kilka małych rzeczy, a i w naszym domu ukochany kociak znajdzie swoje małe królestwo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Specialny rabat

*Oferta limitowana

Zapisz się i odbierz 5% zniżki na pierwsze zakupy

Shopping Cart
Przewiń do góry