Żwirek Leo o zapachu zielonej herbaty - tofu

Żwirek Leo o zapachu zielonej herbaty.

Wspaniały, orientalny, świeży zapach zielonej herbaty.

Zapach jest subtelny, tolerowany przez koty.

W 100% naturalny żwirek tofu.

Żwirek Leo o zapachu lawendy - tofu

Żwirek Leo o zapachu lawendy.

Miły i delikatny zapach lawendy

Zapach jest subtelny, tolerowany przez koty.

W 100% naturalny żwirek tofu.

Żwirek Leo o zapachu słodkiej brzoskwini - tofu

Żwirek Leo o zapachu słodkiej brzoskwini.

Miły i delikatny zapach brzoskwini z pewnością umili czas spędzony w kuwecie.

Zapach jest subtelny, tolerowany przez koty.

W 100% naturalny żwirek tofu.

Naturalny żwirek tofu - Leo

Żwirek Leo naturalny – bezzapachowy

Najbardziej naturalny żwirek, pozbawiony zapachów.
Idealny dla małych kociąt oraz nietolerujących żwirki zapachowe.

W 100% naturalny żwirek tofu.

Skład żwirku Leo gwarantuje bezpieczeństwo zarówno Tobie jak i Twojemu kotu. To produkt w 100% pochodzenia roślinnego. Jego przypadkowe spożycie nie stanowi zagrożenia. Roślinny skład umożliwia kompostowanie, co czyni go biodegradowalnym. Żwirek Leo wyprodukowany jest z takich roślin jak soja, groch i kukurydza. Jego unikalny skład stanowi ogromna zaletę. Jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

Ze względu na fakt, że Leo ma właściwości zbrylające, jego użytkowanie jest wyjątkowo łatwe i wygodne. Jest on całkowicie biodegradowalny, dzięki czemu może być on utylizowany w toalecie lub ogrodzie.

Jego utylizacja jest całkowicie bezpieczna. Po wrzuceniu do wody żwirek ulega całkowitemu rozpuszczeniu.
Dzięki tej funkcji utylizacja zużytego podłoże staje się dziecinnie łatwa i wyjątkowo bezpieczna dla instalacji sanitarnej.

Żwirek Leo dostępny jest w kilku odmianach zapachowych. Zapachy dobrane są tak aby były akceptowane przez zwierzaki. Delikatna kojąca lawenda, słodka brzoskwinia lub egzotyczna zielona herbata. Wybierz najbardziej odpowiedni.
Każdy zapach odznacza się innym kolorem, który żwirek Leo zawdzięcza naturalnych składnikom.

Żwirek Leo zapakowany jest w bezpieczne, wygodne opakowanie zabezpieczające produkt przed warunkami zewnętrznymi. Leo zapakowany jest próżniowo w formie sześcianu. Dzięki takiemu rozwiązaniu transport oraz przechowywanie jest wyjątkowo łatwe. Najważniejszym jednak aspektem opakowania próżniowego jest fakt, że żwirek nie przemieszcza się podczas transportu, dzięki czemu nie ulega rozkruszeniu. Ta właściwość powoduje, że po otwarciu do kuwety wsypywany jest żwirek a nie pył jak przy innych żwirkach.

Soft Touch – wykonane z naturalnego tofu i skrobi kukurydzianej. Niezwykle miękka konsystencja dostosowana jest do kotów o wrażliwych łapach.
Bezpieczny – naturalny żwirek tofu jest wolny od gliny, substancji chemicznych i toksyn, bez perfum i sztucznych barwników.
Super chłonność i dezodoryzacja – wysoce sorpcyjna formuła szybko wchłania mocz kota; naturalnie neutralizuje silne zapachy.
Zbrylający – specjalna formuła i cząsteczki pochodzenia roślinnego pomagają tworzyć mniejsze i solidne grudki, które ułatwiają nabieranie.
Pozbawiony kurzu – bezpyłowa formuła chroni układ oddechowy kota. Nigdy więcej chmur kurzu podczas napełniania lub nabierania. Utrzymywanie kuwety i domu w czystości i zdrowiu.
Przyjazny dla Ziemi – zużyty żwirek jest biodegradowalny i można go spłukiwać w toalecie lub użyć w ogrodzie jako nawóz.
Nie czepia się łapek – specjalna formuła powoduje, że żwirek nie czepia się łapek. Czysta przestrzeń wokół kuwety

  1. Do oczyszczonej i osuszonej kuwety należy wsypać 5-8 cm żwirku.
  2. Zbrylone nieczystości należy usuwać specjalną, żebrowaną łopatką, ewentualne braki uzupełnić świeżym żwirkiem.
  3. Raz w miesiącu żwirek powinien być wymieniony w całości.

Zalecane bezpieczeństwo:
Żwirek jest produktem całkowicie naturalnym pochodzenia roślinnego, nie mniej jednak zaleca się aby trzymać go z dala od dzieci.
Kocie odchody mogę przenosić bakterie, dla tego rekomenduje się używania gumowych rękawic podczas opróżniania kuwety. Nieczystości spuścić w toalecie. Po zakończeniu należy umyć ręce mydłem.

Specialny rabat

*Oferta limitowana

Zapisz się i odbierz 5% zniżki na pierwsze zakupy

Shopping Cart
Przewiń do góry